Dua Lipa ndahet nga partneri Romain Gavras

Dua Lipa thuhet se është ndarë nga i dashuri i saj regjisori Romain Gavras pas një romance të stuhishme tetë mujore. Krijuesja e hiteve konfirmoi se ishte në lidhje me Romain, i cili është ish-partneri i Rita Orës, në mars, kur të dy u fotografuan duke shkuar në shtëpi së…

Era Istrefi shkëlqen në të zeza

Këngëtarja e njohur kosovare, Era Istrefi së fundmi po e shijon suksesin e këngës “Lonely”, në bashkëpunim me këngëtarin, Butrint Imeri. Artistja përveç muzikës, përfolët shpesh edhe për linjat e saja trupore. Krijuesja e hitit “Bon Bon”, ka ndarë disa imazhe nga prapaskenat e klipit. E përveç suksesit në muzikë,…

Zyrtare! Ja kur nis “Big Brother Vip Albania 3”

“Big Brother Vip Albania” është spektakli më i ndjekur në Shqipëri e Kosovë, ku banorët transmetojnë shumë emocione të forta teksa rrëfejnë historitë e tyre apo edhe gjatë përditshmërisë, konflikteve dhe raporteve me njëri-tjetrin. Ai është një show televiziv që zhvillohet tërësisht brenda kufijve të një shtëpie, krijuar posaçërisht për…

Rina Balaj duket mahnitëse në të kuqe

Rina Balaj është njëra ndër këngëtaret më të kërkuara të këtij viti. Ajo vazhdon të shijoj sukseset e verës, si me projekte të reja ashtu edhe me koncerte të një pas njëshme. Bukuroshja po komentohet shumë për format trupore dhe linjat joshëse, shkruan Arbresh.info. Artistja nga Istogu i kushton një…

Dua Lipa merr vëmendje me stilin e veshjes në New York

Këngëtarja kosovare me famë botërore, Dua Lipa ka tërhequr sërish vëmendjen e publikut me veshjen e saj. Teksa po largohej nga një hotel në New York, Dua kishe veshur një një pallto lëkure të zezë vintage, të cilën e shoqëroi me pantallona lëkure gjithashtu të zi dhe të bardhë me…

Dea Mishel pikturon shqiponjën në buzë

Ish banorja e Big Brother Vip Albania, Dea Mishel ka tërhequr vëmendjen dje me rastin e festës së 28 Nëntorit. Përveç urimit për të gjithë shqiptarët, Dea u shfaq edhe me flamurin kuq e zi të pikturuar në buzë. Foto e saj e ndarë në Instagram për ndjekësit, mori shumë…

1 2 3 150