“Të dua përjetësisht” – Blero i bën dedikim dashurie partneres nga shtëpia e Big Brother VIP Kosova 2

Banori i BBVK këngëtari Blerim Muharremi jo rrallë herë shpreh dashurinë që ka për partneren e tij.

Edhe pse pa e zbuluar identitetin e partneres, Blero e pranon haptazi se është shumë i dashuruar dhe nuk ngurron të bëjë dedikime për të në shtëpinë më të madhe në vend, shkruan Arbresh.info.

Së fundmi, artisti i shumë hiteve ka shkruar në mur ‘Beb- Të dua përjetësisht’.

Ndryshe, Blero ka qenë gjithmonë në qendër të vëmendjes për jetën e tij pritave.

Pas dy martesa të dështuara, siç duket artisti ka gjetur rehatinë.

Ndonëse pa e zbuluar identitetin, e dashura e Bleros zgjedh Instagramin për të bërë të ditur se është përkrahësja e tij më e madhe./Arbresh.info/

The post “Të dua përjetësisht” – Blero i bën dedikim dashurie partneres nga shtëpia e Big Brother VIP Kosova 2 appeared first on Arbresh.info.