Broja: “Une e dua kombëtaren me gjithë me zemër”

Armando Broja reagon në rrjetet sociale teksa thekson se nuk ka asnjë përçarje mes tij dhe kombëtares ashtu siç është pretenduar së fundmi në media. Sulmuesi thekson se mungesa e tij te kuqezinjtë vjen vetëm si pasojë e dëmtimit dhe nuk ka asnjë arsye tjetër.

Ndër të tjera, Broja shprehet se ai dhe trajneri Sylvinho e respektojnë njëri-tjetrin, ndërsa nuk mungoi një falënderim i lojtarit të Chelseat për kualifikimin në Evropianin e vitit 2024 që zhvillohet verën e ardhshme në Gjermani./ss

Reagimi i plotë i Brojës:

 

The post Broja: “Une e dua kombëtaren me gjithë me zemër” appeared first on Arbresh.info.