Dy klube interesohen për Coutinhon

Dy klube interesohen për Coutinhon


Futboll


Gazeta Express

31/08/2023 15:44

Dy klube evropiane kanë shprehur interesim për shërbimet e Philippe Coutinhos.

Sipas raportimeve, Real Betis dhe Besiktas i janë afruar Aston Villas sot për të siguruar shërbimet e brazilianit.

Aston Villa është e gatshme të lirojë Coutinhon me disa kushte dhe thuhet se marrëveshja me klubin nuk do të jetë problem.

Gjithçka është në dorën e futbollistit.