A e ka në plan të bëhet nënë, përgjigjet Dua Lipa

A e ka në plan të bëhet nënë, përgjigjet Dua Lipa


Rozë


Gazeta Express

25/08/2023 21:24

Dua Lipa është duke shijuar famën, suksesin dhe lidhjen e saj, e ndërsa së fundmi ajo ka bërë një intervistë për Vogue France, ku është pyetur për të gjitha këto dhe më shumë.

Dua u pyet edhe për jetën personale duke përmendur faktin nëse e ka menduar apo e mendon që të bëhet mami së shpejti.

Ajo tha se një gjë të tillë nuk po e mendon, teksa shtoi se “po mendon të bëhet mami i një albumi të ri”.

“I vetmi bebush për të cilin po mendoj tani është albumi i ri” u shpreh me shaka këngëtarja 28-vjeëare, ndërsa duke folur për familjen, përmendi marrrëdhënien e ngushtë që ka me prindërit dhe si ata e kanë mësuar që në fakt është familja gjëja më e rëndësishme në jetë.