Man City nënshkruan me Doku për 65 milionë euro

Man City nënshkruan me Doku për 65 milionë euro


Futboll


Gazeta Express

23/08/2023 23:35

Manchester City po vazhdon ta përforcojë skuadrën për edicionin e ri.

Klubi kampion i Evropës ka siguruar shërbimet e Jeremy Doku, transmeton Gazeta Express.

Raportohet se marrëveshja veçse është nënshkruar dhe Doku do të jetë pjesë e “Citizens” deri në vitin 2028.

Manchester City do të paguajë 65 milionë euro për shërbimet e tij.