Feros i ndodh e papritura 1 ditë pasi la muzikën dhe iu përkushtua fesë

Feros i ndodh e papritura 1 ditë pasi la muzikën dhe iu përkushtua fesë


Shqiperi


Gazeta Express

24/08/2023 13:01

Fero ka lënë përfundimisht muzikën dhe i është përkushtuar fesë islame. Këtë e bëri të ditur vetë reperi dje përmes një shkrimi të gjatë në Instagram duke kërkuar falje për këngët dhe tekstet që ka bërë.

1 ditë pas deklaratës së tij, Fero ka treguar se i ka ndodhur një e papritur pasi gjysmë milioni njerëz i kanë parë postimin në InstaStory. Mesa duket publikut i është shtuar kurioziteti për jetën e reperit pasi edhe numri i tij i ndjekësve në Instagram është rritur.

La përfundimisht muzikën dhe iu përkushtua fesë, Feros i