Loredana dhe Karim në pritje të fëmijës? Barku i rrumbullakosur i artistes merr vëmendjen e fansave

Loredana dhe Karim në pritje të fëmijës? Barku i rrumbullakosur i artistes merr vëmendjen e fansave


Rozë


Gazeta Express

15/08/2023 13:05

Loredana vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes e shumë e përfolur që kur konfirmoi lidhjen e saj të re me Karim Adeyemin.

Artistja shqiptare dhe futbollisti i njohur shprehin
vazhdimisht dashurinë për njëri-tjetrin në rrjetet sociale duke bërë dedikime
romantike.

Fotoja e fundit mori vëmendje më të madhe për një tjetër
fakt. Barku i Loredanës. Fansat vunë re barkun e rrumbullakosur të saj duke
hedhur menjëherë aludimet për një shtatzëni.

Nuk dihet nëse pamja vjen përshkak të pozitës si ishte ulur
reperja dhe kjo u ndodh të gjitha vajzave, apo vërtet mund të ketë diçka.

Kujtojmë që Lori është nënë e një vajze me emrin Hana, fryt i dashurisë së saj dhe Mozzik. /afterparty/