Aksidentohet Mozzik ? – Dukagjini

Reperit të njohur Mozzik, si duket nuk i shkoj edhe aq mirë shëtitja në mal të martën mbrëma.

Ai pësoi një aksident me veturën e tij por që fatmirësisht pa lëndime.

Mozzik në rrjetet sociale ka publikuar foto dhe video nga aksidenti ku ka bërë apel për kujdes edhe në rrugët në mal.