Kim Kardashian më joshëse se kurrë në fotot e fundit

Kim Kardashian më joshëse se kurrë në fotot e fundit


Rozë


Gazeta Express

15/08/2023 10:28

Kim Kardashian tërhoqi edhe një herë vëmendjen e fansave me fotot e reja në Instagram.

Ylli i familjes Kardashian ndan pothuajse çdo ditë me fansat momente nga jeta dhe karriera e saj në rrjetet sociale.

Postimet e saj përfshijnë selfie gjatë daljeve të saj, foto me fëmijët apo motrat, fushatat e veshjeve apo të brendshmeve, por edhe poza seksi.

Së fundmi Kim Kardashian zgjodhi t’i tregojë audiencës disa fotot pranë një pishine. Ajo shihet e veshur me biniki floriri që i nxjerrin në pah format e saj perfekte. Në fotot e tjera ajo pozon me të njëjtat rroba banje, duke ecur me biçikletë.

Në mbishkrimin e fotove të saj ajo shkruan: Not nate në Pulia.

FOTOT E SAJ MUND T’I SHIKONI DUKE KLIKUAR KËTU