Adrola Dushi nuk mungoi në koncertin e Capital T, por vëmendjen e reperit e rrëmbeu dikush tjetër

Adrola Dushi nuk mungoi në koncertin e Capital T, por vëmendjen e reperit e rrëmbeu dikush tjetër


Rozë


Gazeta Express

13/08/2023 7:28

Reperi i njohur Capital T ka mbajtur koncertin e tij “Time Capsule” në Prishtinë.

Por ajo që tërhoqi vëmendjen e mediave rozë ishte prezence e modeles Adrola Dushit, me të cilën përflitet se reperi prej kohësh është në një lidhje. Edhe pse ende dyshja nuk ka konfirmuar asgjë në lidhje me raportin e tyre, Adrola dhe Capital janë parë shpesh në shoqërinë e njëri-tjetrit. Hera e fundit që janë ‘kapur mat’ ka qene në Kosovë, në një nga clubet ku perfomonte reperi.

Ndërsa nuk ka munguar as në koncertin e djeshëm ku është shfaqur duke kërcyer gjatë performancës së Capital T.

Përpos prezencës së Adrolës, reperi zgjodhi koncertin e tij për të dhënë një mesazh për femrën më të rëndësishme në jetë, nënën e tij ku për një moment ndali performancën dhe tha: “Edhe sonte ia kemi dalë nënë”./panorama/