Blerta provokona me foto të nxehta nga anija në Miami

Blerta provokona me foto të nxehta nga anija në Miami


Yjet


Gazeta Express

07/08/2023 23:15

Mis Blerta Zeqiri di si të tërheq vëmendjen
në rrjetet sociale

Ajo është njëra prej modelëve më të njohura në
Miami të Floridës në Bashkuara të Amerikës.

Lexo Edhe:

Mis Blerta Zeqiri është shfaqur përsëri provokative në rrjetet sociale, derisa ka postuar me bikine të kuqe nga një varkë.

“Boat selfie”, ka shkruar ajo derisa ka treguar trupin e saj të tonifikuar dhe gjoksin e saj seksi. /GazetaExpress/