Drita-Plzen, publikohen formacionet zyrtare – Gazeta Express

Drita-Plzen, publikohen formacionet zyrtare


Futboll


Gazeta Express

03/08/2023 18:55

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes mes Dritës dhe Viktoria Plzen.

Kjo është sfida e kthimit në raundin e dytë kualifikues të Ligës së Konferencës.

Dueli i parë në Çeki u mbyll pa fitues, 0:0.

Formacionet zyrtare: