Sot mot me diell dhe vranësira të pjesshmeAutori: Gazeta inFokus


07:02 | 27 July 2023

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës, njofton se të enjten parashihet të mbajë mot me diell dhe vranësira të pjesëshme.

“Vranësirat gjatë ditës vende-vende mund të sjellin reshje shiu”, njofton IHMK.