Vajza e Trump vjen sërish në Shqipëri për pushime

Vajza e Trump vjen sërish në Shqipëri për pushime


Rozë


Gazeta Express

23/07/2023 17:47

Ivanka Trump, vajza e ish-presidentit amerikan, Donald Trump, ka ardhur në Shqipëri për disa ditë pushimesh.

Ajo është parë  në ambientet e një hoteli në Sarandë.

Siç duket edhe nga foto, ajo ishte veshur me një fustan me lule, mbante një çantë dhe kapele kashte dhe duket se po kalon disa ditë relaksi me miqtë e saj.

Një foto të saj e ka postuar edhe Ildiko Varga, e cila po kalon pushimet ne jug të Shqipërisë me ambasadoren e world union of small and medium enterprises dhe avokaten Etleva Haka.

Varga është presidente e Varga Crystal Factory dhe mikeshe e Trump, e cila rastisi të takohen me Ivanka-n në të njëjtin hotel në Sarandë, siç kuptohet edhe nga postimi i saj në rrjetet sociale.