Digjet një shtëpi në Mitrovicë – lëndohet pronari i sajAutori: Gazeta inFokus


10:31 | 23 July 2023

Policia e Kosovës, ka njoftuar për një rast të shkaktimit të rrezikut të përgjithshëm që ka ndodhur në Mitrovicë.

Në rrethana të panjohura është përfshi në zjarri shtëpia e viktimës mashkull kosovar.

Zjarrfikësit kanë lokalizuar zjarrin.

Lëndime trupore ka pësuar pronari i shtëpisë viktima mashkull kosovar dhe është dërguar në QKUK për tretman mjekësor.

Rasti nën hetime.