Bayerni interesohet për Fabinhon – Gazeta Express

Bayerni interesohet për Fabinhon


Futboll


Gazeta Express

22/07/2023 22:24

Sipas informacioneve të Sky, Bayern ka shprehur interesim për transferimin e Fabinhos nga Liverpool.

“Ka një plan sekret pas tij,” theksoi reporteri i Sky dhe eksperti i transferimeve Florian Plettenberg të premten në mbrëmje në Transfer Update – show.

Sipas informacioneve të Sky, Fabinho është në listën e Bayernit dhe bavarezët po monitorojnë situatën e mesfushorit 29-vjeçar. 

“Ai gjithashtu i përshtatet profilit fizik të Thomas Tuchel,” e bëri të qartë Plettenberg.