Aksident në fshatin Prugovc të PrishtinësAutori: Gazeta inFokus


16:21 | 23 July 2023

Një aksident ka ndodhur në fshatin Prugovc të Prishtinës.

Në pamjet e publikuara nga Klan Kosova shihet se si dy vetura që kanë përfunduar jashtë rrugës, derisa nuk dihet se cili është bilanci i apo se si ka ardhur deri tek ky aksident.

Në vendin e ngjarjes kanë dal policia dhe ambulanca.