Vildania “çmend” rrjetin me këto foto

Vildania “çmend” rrjetin me këto foto


Yjet


Gazeta Express

20/07/2023 22:40

Modelja dhe influencierja e rrjeteve
sociale Vildane Zeneli edhe njëherë ka çmendur rrjetin me fotot e saj

Bukuroshja kosovare është shumë aktive kohëve
të fundit në Instagram, kurse fotot e fundit ku ajo kap gjoksat e saj me duar,
e kanë ndezur edhe më shumë këtë rrjet social.

Lexo Edhe:

Vildania në këto foto shfaqet duke kapur
gjoksin e saj derisa ka të veshur një veshje të hapur ngjyrë të kaltër.

Derisa këmisha e saj e hapur ekspozon gjoksin
e saj, poshtë ajo ka të veshur pantollona me të njëjtën ngjyrë dhe këpucë me
taka po ashtu ngjyrë të kaltër.

Ditë më parë ajo ishte paraqitur pothuajse në një veshje të tillë të njëjtë por me ngjyrë rozë. /GazetaExpress/