Vildania e “ndez” rrjetin me fotot e fundit

Vildania e “ndez” rrjetin me fotot e fundit


Yjet


Gazeta Express

19/07/2023 21:23

Vildane Zeneli vazhdon të jetë aktive në
rrjetet sociale

Bukuroshja dhe fotomodelja kosovare është
shfaqur me disa selfie para pasqyrës, derisa ka shfaqur trupin e saj të tonifikuar.

Lexo Edhe:

“😉😉c
u”, ka shkruar ajo poshtë fotografive derisa ka pasur të veshur xhinse dhe një
korset që tregon belin e saj të hollë.

Kujtojmë që Vildania ka filluar të jetë aktive
në Instagram vetëm në korrik pasi që pothuajse tre muaj nuk kishte postuar
asgjë në këtë rrjet social.

Por, gjatë korrikut ajo është shumë aktive. /GazetaExpress/