Rrihen dy gra në Fushë KosovëAutori: Gazeta inFokus


09:50 | 19 July 2023

Është arrestuar një grua në Fushë Kosovë, pasi që ka sulmuar fizikisht një grua tjetër.

Policia njofton se pas sulmit të kryer, ajo pastaj ka sulmuar dhe nënën dhe motrën e viktimës, shkruan Gazeta Infokus.

Sipas informacioneve të lënduarat kanë pranuar tretman mjekësor.

“Është arrestuar e dyshuara femër kosovare pasi që, ka sulmuar fizikisht viktimën femër kosovare dhe më pas ka sulmuar nënë dhe motrën e viktimës. Të lënduarat kanë pranuar tretman mjekësor.” Thuhet në raportin policor

Thuhet se me vendim të prokurorisë rasti shkon në procedurë të re./Gazeta Infokus/

Fotografia është ilustrim