Kiara në superformë në fotot e fundit

Kiara në superformë në fotot e fundit


Yjet


Gazeta Express

19/07/2023 21:56

Moderatorja e njohur shqiptare dhe
ish-konkurrentja e Big Brother Vip Albania, Kiara Tito vazhdon të ketë
vëmendjen e madhe të publikut, sa herë që ajo poston në rrjetet sociale.

E njëjtë ka ndodhur edhe pasi Kiara postoi në
InstaStory, një foto me një fustan elegant me ngjyrë të verdhë, mëngë të gjata
dhe dekolte të hapur.

Dukja e saj u kompletua me një qafore ngjyrë
ari me trëndafil, ndërsa makijazh të theksuar ia shtonte edhe më shumë
hijeshinë.

Kiara ndërkohë mbetet e angazhuar me projekte në televiziv, teksa pak javë më parë lansoi linjën e saj të bikineve.

Sa i përket jetës private, Kiara vazhdon
lidhjen me fituesin e BBVA 2, Luiz Ejlli dhe dyshja janë pothuajse të
pandashëm.

Çifti herë pas here ndajnë momente të tyre
bashkë edhe në rrjetet sociale për fansat e tyre të shumtë.