“Mendova se kishe vjellur”, komenti epik i Luizit për drekën e përgatitur nga Kiara

“Mendova se kishe vjellur”, komenti epik i Luizit për drekën e përgatitur nga Kiara


Rozë


Gazeta Express

17/07/2023 7:53

Kiara dhe Luizi vazhdojnë të ndiqen në çdo hap nga fansat e tyre të shumtë.

Çifti simpatik ndajnë kohë pas kohe detaje interesante dhe
momente qesharake nga përditshmëria e tyre.

E tillë ishte edhe kjo e fundit.

Së fundmi Kiara në një postim në Twitter ka ndarë një pjesë
të një bisede të saj më Luizin në Whatsapp, ku i ka dërguar atij një foto të
ushqimit që po konsumonte, të cilin thotë se e ka gatuar vetë.

“Jo po se thua s’di me gatu”, ka shkruar Kiara krahas fotos
së ushqimit.

E pikërisht pas kësaj, ka ardhur mesazhi epik i Luizit i cili i ka shkruar: “Mendova se kishe vjellur”.