“O Zot, kur m’thonë ti je nana ma e mirë n’botë”, Edona Llalloshi mes emocioneve flet për fëmijët e saj

“O Zot, kur m’thonë ti je nana ma e mirë n’botë”, Edona Llalloshi mes emocioneve flet për fëmijët e saj


Rozë


Gazeta Express

15/07/2023 12:10

E dashur dhe shumë e kërkuar çdoherë është këngëtarja, Edona Lalloshi. Por, pos karrierës si këngëtare ajo është edhe nënë.

Madje, për këtë thotë se merr edhe shumë komplimente.

“O Zot kur m’thonë ti je nana ma e mirë n’botë”, kështu u shpreh ajo për “Era Verë” në T7.

Ndiqni videon në vazhdim për të kuptuar edhe mesazhin të cilin këngëtarja dha.