Dy gëzime në një ditë! Në ditëlindjen e Ajkës, Xhensila Myrtezaji konfirmoi shtatzëninë e dytë (VIDEO)

Dy gëzime në një ditë! Në ditëlindjen e Ajkës, Xhensila Myrtezaji konfirmoi shtatzëninë e dytë (VIDEO)


Shqiperi


Gazeta Express

12/07/2023 12:19

Sot, për një ndër çiftet e preferuar të publikut shqiptar, Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezajin është ditë speciale.

Vajza e tyre, Ajka feston ditëlindjen e 5-të. Me një video mjaft emocionuese familjare, Xhensila ka uruar të bijën.

“Masa e gjithçkaje je o Ajka jonë. 5 vite Drit qiellorë në sytë tanë…”, shkruan Xhensila duke e shoqëruar me numrin 4.

Pra Xhensila sapo ka konfiruar pritjen e ëmbël për të cilën diskutohet prej kohësh. Urime çiftit./albeu.com/

Në një moment, Besi dhe Ajka shfaqen duke përqafuar barkun e këngëtares, tipik një imazh i një familje që po presin të bekohen sërish./albeu.com/