Luizit apo Kristit, Armaldo tregon kujt i mban më shumë inat

Luizit apo Kristit, Armaldo tregon kujt i mban më shumë inat


Shqiperi


Gazeta Express

26/05/2023 22:55

Ish-banori i BBV Armaldo Kllogjeri, është shprehur mbrëmjen e sotme në “Më lër të Flas”, se ka hatërmbetje edhe me Luizin edhe me Kristin por më shumë me këtë të fundit.

Ai tha se Kristi e ndryshoi lojën muajt e fundit, ndryshe nga Luizi që kishte të njëjtën lojë që nga fillimi.

Ke më shumë hatërmbetje me Luizin apo me Kristin?

ArmaldoMe të dy por më shumë me Kristin. Luizi e nisi dhe e përfundoi lojën e tij siç dinte ta bënte nga fillimi deri në fund, ndërsa Kristi pati një ndryshim në rrjedhën e tij të lojës në muajin e fundit.