Në pritje të një djali? Xhensila Myrtezaj u jep fund aludimeve

Në pritje të një djali? Xhensila Myrtezaj u jep fund aludimeve


Shqiperi


Gazeta Express

19/05/2023 16:33

Disa media raportuan se Xhensila Myrtezaj është në pritje të ëmbël dhe se do bëhet me një djalë.

Xhensila ka reaguar në mediat sociale duke publikuar në Instagram një foto nga palestra teksa në një status shkruan më pas: “Filluan prap më duket”. Me këtë postim Xhensila si duket u ka dhënë fund aludimeve.

/Gazeta Expres