Ia kush ja bënë fotot provokative Angela Martinit

Ia kush ja bënë fotot provokative Angela Martinit


Yjet


Gazeta Express

18/05/2023 23:14

Angela Martini qëndron prej më shumë se 10
vitesh në krye të listës së vajzave më seksi shqiptare dhe sot supermodelja ia
ka zbukuruar ditën fansave me fotot e sapo publikuara në Instagram.

Por gjejeni pak se kush ia ka bërë këto foto?

Lexo Edhe:

E ëma, e cila mesa duket paska sy për
fotografe dhe këtë na e vërtetuan këto foto kaq sexy.

 Angela
shfaqet e veshur me të bardha, një veshje kaq feminine, me flokët onde dhe një
makeup tejet të lehtë.

“Ditë e bukur për lojëra pa fund, gjendje verore fotografuar nga iPhone e mamit tim”, ka shkruar ajo, duke aluduar që fotot asaj ia ka bërë nëna e saj.