Luana vjen me setin e ri të saj nga Australia

Luana vjen me setin e ri të saj nga Australia


Yjet


Gazeta Express

18/05/2023 22:08

Moderatorja dhe këngëtarja Luana Vjollca ka
hedhur në rrjet në set fotosh që ajo i ka realizuar në Brisbane të Australisë

Vjollca ka qenë në Australi për disa ditë dhe
nga atje ajo vazhdimisht ka treguar foto shumë mirë të realizuara.

Nuk dihet nëse këto foto janë postuar nga
Australia e largët apo nga Shqipëria pasi që dje Luana ishte aty për të festuar
ditëlindjen e motrës së saj, Marinës.

Fotot janë postuar para tetë orëve kurse Marina tashmë është parë në pushime të shkurtra në Itali dhe Luana ka mundësi të jetë kthyer në Australi, ku besohet se po qëndron me të dashurin e saj Krenar Çoçaj – me të cilin thuhet se ajo ka një lidhje të konsoliduar që disa vite tashmë. /GazetaExpress/