Rita Ora tregon tatuazhet e saj

Rita Ora tregon tatuazhet e saj


Yjet


Gazeta Express

17/05/2023 23:29

Rita Ora ka treguar një koleksion
interesant të tatuazheve nën sqetulla derisa është parë duke darkuar në Sydney
derisa është duke bërë një xhirim.

Ajo ka treguar se është e dhënë pas tatuazheve
dhe ka shtuar edhe disa të tjerë në trupin e saj.

Rita Ora (32), anjëherë nuk ka turo për të
treguar ato për publikun.

Këtë të mërkure ajo ka treguar tatuazhet e reja në Instagram për të gjithë fansat e saj. /GazetaExpress/