Kristi i pakënaqur me paratë që fitoi në Big Brother Vip Albania, bën deklaratën e papritur

Kristi i pakënaqur me paratë që fitoi në Big Brother Vip Albania, bën deklaratën e papritur


Rozë


Gazeta Express

17/05/2023 13:35

Kristi Aliaj foli sot për eksperiencën e tij në Big Brother Vip Albania 2.

Kujtojmë se ish-banori i BBV fitoi çmimin e dytë, 10 mijë euro, ndërsa çmimin e parë e mori këngëtari Luiz Ejlli.

Gjatë një interviste për Wake Up, Kristi tha se 10 mijë eurot që
fitoi nuk janë një shumë e madhe dhe se sipas tij me to nuk mund të bësh
asnjë gjë.

Sipas tij këto para nuk janë asgjë, para sakrificës që ka bërë brenda “Big Brother”.

Me shaka në studion e emisionit u tha se me ato para, mund të kalosh një natë tek ndonjë hotel