Luizi hynë live në Instagram, për tre katër minuta e ndjekin më shumë së 100 mijë vetë

Luizi hynë live në Instagram, për tre katër minuta e ndjekin më shumë së 100 mijë vetë


Yjet


Gazeta Express

15/05/2023 22:42

Fenomeni i të gjitha kohërave i Big Brother
Albania VIP 2, Luiz Ejlli vazhdon të thyejë rekorde

Pasi theu rekordin e parë, duke mbledhur më shumë së 100 000 mijë ndjekës në Instagram për më pak se një orë, ai ka arritur sot edhe një rekord tjetër.

Fenomeni i Big Brother ka hyrë “live” në Instagram bashkë me bashkëshorten e tij, Kiara Ejlli.

Ai për publikun pati një kërkesë që kur të arrihet shifra 100 000 ndjekësve live ai do i jepte një puthje gruas së Kiarës.

E kjo ndodhi pas 3-4 minutave kur Luizi puthi Kiarën dhe mandej ata hynë për të darkuar në hotel.

Edhe pse nga disa media u raportua se ka krizë
në çift, kështu nuk dukej pasi që çifti dukeshin të lumtur në krahët e
njëri-tjetrit. /GazetaExpress/