Osmani bën thirrje për përkrahje të Albinës dhe Familjës KelmendiAutori: Gazeta inFokus


23:40 | 13 May 2023

Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani, ka bërë thirrje për të përkrahur Albinën dhe Familjen Kelmendi, në rrugëtimin e tyre në Eurovision.

“Sonte të gjithë në mbështetje të Albina dhe Familja Kelmendi. Forca drjet fitores!” ka shkruar Osmani në Instagram.

Kujtojmë se Albina&Familja Kelmendi po konkurojnë në finalen e Eurovisionit me këngën “Duje”.