Melinda me “energji speciale” vjen në Prishtinë

Melinda me “energji speciale” vjen në Prishtinë


Yjet


Gazeta Express

10/05/2023 21:12

Reperja dhe këngëtarja Melinda Ademi ka
treguar se është mbushur me energji të reja për sezonin e ri

Reperja, e cila para tre muajsh lansoi këngën
e saj të re “Mere”, një baladë dashurie kjo që deri me tani ka arritur të këtë
më shumë së 8.8 milionë euro.

Lexo Edhe:

Tani ajo duket se do të presë për të lansuar
ndonjë këngë të re, derisa ka thënë se ajo kishte energji pozitive para një
paraqitje në një festival në Prishtinë.

“Një energji speciale…momente nga paraqitja e ime në Prishtinë”, ka shkruar Melinda. /GazetaExpress/