Fotot që po bëjnë lëmsh rrjetin! Noizy dhe Jori bashkë në mes të detit

Fotot që po bëjnë lëmsh rrjetin! Noizy dhe Jori bashkë në mes të detit


Shqiperi


Gazeta Express

10/05/2023 15:47

Disa foto të Noizyt dhe Jorit të cilët shfaqen në praninë e njëri-tjetrit në një jaht në mes të detit kanë bërë lëmsh rrjetin.

Çfarë i bëri ata bashkë? Reperi ka premtuar disa projekte dhe ndoshta është duke xhiruar ndonjërin prej tyre pjesë të të cilit ka bërë edhe Jorin. Foto janë shpërndarë nga të dy në rrjete sociale. Pritet të zbulojmë çfarë fshihet pas.

Lexo Edhe:

/Gazeta Express