Detajet që tregojnë se Luizi është duke qëndruar në shtëpi të Kiarës

Detajet që tregojnë se Luizi është duke qëndruar në shtëpi të Kiarës


Yjet


Gazeta Express

09/05/2023 21:50

Pas tri dite Luizi postoi sonte një video për
t’i falënderuar fansat e tij për përkrahjen që atij i kanë bërë

Postimi bëri që ai menjëherë të fitonte më
shumë se 10 ndjekës të ri në Instagram kurse për dy orë ai mori në videon 188
mijë pëlqime.

Pos falënderimit ai ju premtoi fansave këngë dhe hite të reja dhe vazhdim të karrierës së tij në muzikë.

Por, pavarësisht kësaj, shumë fansa kanë hamendësuar këto ditë që Luizi nuk është duke bashkëjetuar me Kiarën, vajzën me të cilën ai u njoftua në shtëpinë e Big Brother dhe vendosi që ta kalojë jetën me të pasi që kurorëzoi dashurinë.

Por, disa foto tregojnë që Luizi ishte në shtëpinë e Kiarës kur bëri këtë video dhe së është kështu e konfirmuan edhe shoqet e Kiarës.

“A e njoh këtë murin”, ka shkruar shoqja e
ngushtë e moderatore, Liesa Haxhiasllani. /GazetaExpress/