Këto shenja të Horoskopit gjithmonë zgjedhin partnerët e gabuar

Këto shenja të Horoskopit gjithmonë zgjedhin partnerët e gabuar


Fun


Gazeta Express

08/05/2023 21:48

DASHI

Të lindurit në këtë shenjë pëlqejnë të jenë në
krye, qoftë profesionalisht apo personalisht. Ata mund të jenë në një
marrëdhënie me dikë vetëm për të qenë të njohur ose për të treguar se ia dolën
të arrinin një kapje të tillë. Pra, ata mund të bien për dikë bazuar vetëm në
popullaritetin e tyre, jo nga personaliteti i tyre.

BINJAKËT

Binjakët duhet të jenë të rrethuar nga njerëz.
Ata nuk e pëlqejnë idenë e të qenit vetëm. Kështu, në luftën kundër vetmisë së
tyre, ata mund të hyjnë në një marrëdhënie dashurie. Ata bien në dashuri me
pothuajse të gjithë ata me të cilët takohen, vetëm që të mos ndihen të vetmuar.

GAFORRJA

Meqenëse Gaforret janë të ndjeshëm, ata do të
bien lehtësisht në dashuri me dikë që u kushton edhe vëmendjen dhe dashurinë më
të vogël. Ata lidhen shumë me ta dhe më në fund iu thyhet zemra kur zbulojnë se
ishte thjesht “një lojë me ndjenjat e tyre”.

SHIGJETARI

Ata duan dikë që do t’u japë lirinë. Ata duan dikë që nuk do t’i mbysë. Ata gjithmonë bien për dikë që nuk tregon interes për ta. /abcnews.al