Kiara dhe Luizi martohen zyrtarisht, kurorëzojnë lidhjen e tyre “live”

Kiara dhe Luizi martohen zyrtarisht, kurorëzojnë lidhjen e tyre “live”


Shqiperi


Gazeta Express

07/05/2023 1:01

Është kurorëzuar në martesë dashuria e Kiara Titos me Luiz Ejllin mbëmjen e sotme. Çifti më i famshëm i momentit kanë zhvilluar ceremoninë e tyre në ambientet e Bashkisë së Tiranës, nga kryetari i saj.

Kiara zgjodhi që të marrë mbiemrin e partnerit dhe të dy thanë “Po”.

Urime çiftit!

/Gazeta Express