Hoteli special ku do festojnë sonte finalistët e Big Brother VIP

Hoteli special ku do festojnë sonte finalistët e Big Brother VIP


Rozë


Gazeta Express

07/05/2023 14:17

‘Hotel Arka’ do mirëpresë sot me një festë madhështore stafin e Big Brother VIP të transmetuar në Top Channel. Big Brother VIP u finalizua mbrëmjen e djeshme pas plot 136 ditësh me fitoren e këngëtarit Luiz Ejlli.

Një natë spektakli me plot emocione, që kulmoi
me një martesë zyrtare mes triumfuesit dhe moderatores Kiara Tito në ambientet
e Bashkisë Tiranë.

Kështu protagonistët që bënë të mundur
realizimin e këtij programi si dhe banorët që mbajtën të mbërthyer para ekranit
shqiptarët në këto 4 muaj, do të festojnë sot në restorantin Arka Rooftop tek
Kodra e Diellit 2 në Tiranë.

Mësohet se mes qindra ofertave që ka pasur nga
restorante të ndryshme në kryeqytet, stafi i Top Channel zgjodhi Arka Rooftop
me pamje të mrekullueshme të kryeqytetit dhe kodrave të liqenit.

Kompania ka prenotuar nga ora 18:00 e pasdites
deri në orët e para të mëngjesit në Hotel Arka, që njihet sot si një nga
strukturat hoteliere më moderne e luksoze në Shqipëri. Luizi, Kiara, Efi dhe
gjithë finalistët do festojne vetëm nje ditë pas fitores ne Arka suksesin e
tyre ne nje event televiziv që mori përmasat e një sporti kombëtar.

Pas festës që do zgjasë për orë të tëra, bëhet e ditur se disa nga protagonistët kanë prenotuar edhe disa nga dhomat luksoze që ofron Hotel Arka duke shijuar kështu edhe mëngjesin e shijshëm aty.