Nesër feston ditëlindjen, Arbana Osmani surprizohet me dhuratën luksoze nga Sara Hoxha

Nesër feston ditëlindjen, Arbana Osmani surprizohet me dhuratën luksoze nga Sara Hoxha


Shqiperi


Gazeta Express

06/05/2023 19:06

Arbana Osmani feston të dielën ditëlindjen, por Sara Hoxha është siguruar ta surprizojë e para me një dhuratë. Producentja i ka dhuruar Arbanës një palë këpucë luksoze nga stilisti italian Rene Caovilla.

Arbana ka postuar një foto të kutisë dhe ka shkruar: Dhurata perfekte pak para ditëlindjes nga Sara Hoxha ime.