KAMERA E FSHEHTË/ “Më jepni lekë se dua të shkoj të shoh Luizin”, si reagojnë qytetarët (VIDEO)

KAMERA E FSHEHTË/ “Më jepni lekë se dua të shkoj të shoh Luizin”, si reagojnë qytetarët (VIDEO)


Shqiperi


Gazeta Express

06/05/2023 14:37

Luiz Ejlli ka fituar simpatinw e publik nw kwtw Big Brother duke thyer rekorde shikueshmwrie.

Qytetarët janë aq të marrosur sa i kanë dërguar dhurata çdo ditë në BBV, si dhe shifrat e çmendura të dhuruara në gofundme.

Gazetari Altin Tufa i ka provokuar qytetarët e Tiranës në rrugët e kryqytetit se sa zemërgjerë do të jenë për fenomenin e tyre. Ai ka kërkuar para për të blerë biletën e famshme prej 1 mijë eurosh të finales. Rezultatin e gjeni në videon mëposhtë:

/Gazeta Express