Luizit i organizojnë Festën e Beqarisë, Kiara kërkon urgjent ta fusin në shtëpi

Luizit i organizojnë Festën e Beqarisë, Kiara kërkon urgjent ta fusin në shtëpi


Shqiperi


Gazeta Express

05/05/2023 8:56

Luizi ka festuar mbrëmë Festën e Beqarisë. Vëllai i madh i ka sjellë surprizë disa striptiste. Vajzat sexy kanë kërcyer për Luizin duke dhuruar atmosferë.

Pas pamjeve që janë transmetuar, Kiara ka reaguar menjëherë.

Ajo ka postuar një video ku shihet duke parë Big Brother dhe shkruan: “Më fusni në shtëpi tani!”

Luizit i sollën striptiste për Festën e Beqarisë, Kiara