Malisheva ia zvogëlon portën Trepçës’89

Malisheva ia zvogëlon portën Trepçës’89


Futboll


Gazeta Express

03/05/2023 16:03

Ndeshja mes Malishevës dhe Trepçës’89 ka nisur me disa minuta vonesë.

Kjo pasi që njëra portë në stadiumin “Liman Gegaj” ishte më e vogël se tjetra, shkruan Gazeta Express.

Njëra portë nuk ka qenë e gjerë sipas standardeve prej 7.32 metrave.

Ndeshja nisi me rreth gjysmë ore vonesë, ndërsa rezultati momental është 1:0 për Malishevën.