Mbi urë, i xhiruar me dron- Deputeti Bekë Berisha merr vëmendjen e tiktokerëveAutori: Gazeta inFokus


23:43 | 01 May 2023

Deputeti i AAK’së, Bekë Berisha ka marrë vëmendjen në Tik Tok. Një video që ka postuar para disa orëve i ka ecur kogja mirë.

Larg Kuvendit e politikës, Berisha ka zgjedhur Urën e Fshejtë që ndodhet në rrugën Gjakovë – Prizren për realizim e kësaj video më përmbajtje patriotike, shkruan Insajderi.

Siç dhe njihet Bekë Berisha për dashurinë ndaj atdheut edhe në këtë video nuk i mungon flamuri kombëtar Kuq e Zi.

Video e SponsorizuarVideo është e realizuar me një dron dhe mund ta ndiqeni më poshtë:

Për dallim nga Bekë Berisha, ish – komandanti, Hisen Berisha ka deklaruar për Insajderin se nuk e përdor TikTok-un dhe sipas tij nëse përdorimi i tij paraqet rrezik – kërkon edhe ndalohet në Kosovë.