“A ke qejf të përfundosh në spital”, Noizy kapet me të riun në koncert (VIDEO)

“A ke qejf të përfundosh në spital”, Noizy kapet me të riun në koncert (VIDEO)


Rozë


Gazeta Express

02/05/2023 17:48

Një incident aspak i këndshëm ka ndodhur në një nga koncertet e reperit Noizy.

Në një video të publikuar në rrjet shihet teksa reperi i tensionuar kërcënon në mes të club-it qytetarin i cili kishte shkuar të ndiqte përformancën e tij.

Si duket shkak është bërë një emër që i riu kishte shkruajtur në telefonin e tij, emër i cili nuk i ka pëlqyer aspak Noizyt dhe duke marrë parasysh reagimin e reperit e sigurt që do ketë qenë emëri i ndonjë prej rivalëve të tij.

“A ke qejf me përfundu në spital?”, dëgjohet teksa i thotë Noizyt të riut që i kishte hedhur telefonin në skenë.

“Është dhe njëri këtu me telefon nëse ka qejf të përfundojë në spital. Çoje edhe njëherë telefonin nëse ke b*th. Hajde kush ka b*le. Kush është ai që e nxori telefonin me një emër. A ke qejf të përfundosh në spital? Hajde këtu hajde, a ke qejf të prfundosh në spital?”, shton Noizy.