VIDEO/ Nëna e Luizit tregon nëse është takuar me Kiarën

VIDEO/ Nëna e Luizit tregon nëse është takuar me Kiarën


Rozë


Gazeta Express

30/04/2023 10:31

Luiz Ejlli është suprizuar nga nëna e tij, Angjelina mbrëmjen e së shtunës në spektaklit e BBV.

E ëma e këngëtarit ka mbërritur nga Amerika për t’u takuar me të birin dhe ndërsa u hodhën në krahët e njëri-tjetrit, Luiz “shpërtheu” në lot.

Takimi i Luizit me nënën ishte emocionues, pasi këngëtari kishte 127 ditë pa e parë nënën e tij.

Gjatë bisedës mes tyre, s’kishte as si të mungonte as pyetja e Luiz ndaj nënës së tij për Kiara Titon, me të cilën nisi një romancë në BBV dhe i propozoi për martesës.

 Kjo ishte pyetja që Luizi i bëri mbrëmë nënës. Me sa duket nga mimika e fytyrës, Angjelina është akuar me Kiarën jashtë shtëpisë.