“Kafshoje gjuhën me mua se…” agravon debati mes Efit dhe Qetsori, përplasen në spektakël

“Kafshoje gjuhën me mua se…” agravon debati mes Efit dhe Qetsori, përplasen në spektakël


Shqiperi


Gazeta Express

29/04/2023 22:03

Mbrëmjen e spektaklit të sotëm në Big Brother Vip Albania një debat i ashpër u zhvillua mes Efit dhe Qetsorit.

Ndërkohë ky ndoshta do jetë ndër debatet e fundit më të ashpra të BBV.

Në këtë gjsmëfinale Efi dhe Qetsori janë përplasur në debat e sipër ku nuk kanë munguar as kërcënimet.

“Kafshoje gjuhën me mua se…”, dëgjohet të thotë Qetsori mes britmash e provokimesh nga ana e Efit.

/Gazeta Express