“Është komplet i prapambetur”/ Efi bisedon me Dean për Luizin

“Është komplet i prapambetur”/ Efi bisedon me Dean për Luizin


Rozë


Gazeta Express

26/04/2023 16:26

Spektaklin e djeshëm mes Luizit dhe Efit pati një përplasje
të ashpër, pasi banorët panë një video të Luizit i cili shprehej që nuk do e
donte një motër ose vajzë si Efi.

E ndërsa mbrëmjen e djeshme Efi ka diskutuar me Dean për
sjelljen e Luizit kundrejt saj.

Ajo u shpreh se ndihet shumë mirëmnjohëse pasi nga ai
emision tani ka arritur të jetë pjesë e një formati tjetër si Big Brother.

Efi tha se shpesh ka dashur të shohë gjithmonë të mirat te
Luizi, por dita ditës e sheh ndryshe.

Sipas saj ai është i prapambetur dhe  komentet e tij po i’a prishin më shumë lojën.