Skandal: Duke kërcyer e qeshur para varrit, video e Megi Pojanit “pushton” rrjetin

Skandal: Duke kërcyer e qeshur para varrit, video e Megi Pojanit “pushton” rrjetin


Rozë


Gazeta Express

24/04/2023 9:18

Motrat Pojani, Marsela dhe Megi. Dy vajzat, të njohura në rrjetet
sociale por edhe në media pak ditë më parë kanë vizituar varrezat e të
ndjerëve të tyre.

Si çdo gjë tjetër edhe këtë vizitë në varreza ato e kanë
ndarë në rrjetet e tyre sociale. Por ajo që iu ka rënë në sy të gjithëve
është se si motrat Pojani janë tallur në varreza.

Vetë Marsela ka publikuar një video ku tregon Megin teksa ‘pastron’ varrin, qesh, kërcen dhe tallet para familjarit të tyre të ndjerë.

Kliko KËTU për ta parë videon