“Harrova çdo lot …”, postimi i Kiarës thyen çdo rekord

“Harrova çdo lot …”, postimi i Kiarës thyen çdo rekord


Rozë


Gazeta Express

24/04/2023 7:38

Kiara Tito ka reaguar për herë të parë pas daljes së djeshme nga shtëpia e “Big Brother VIP”.

Teksa ka publikuar një foto në llogarinë e saj në Instagram ku thekson unazën me të cilën Luizi i propozoi për martëse gjatë spektaklit, Kiara falenederon publikun për mbështetjen, mesazhet dhe votat që ata i kanë dhënë gjatë rrugëtimit për herë të dytë në BBVIP.